Tilbake til alle rapporter

Må skrapes veldig sooret og vanskelig å komme seg fram

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 10:27, fredag 6 mai 2022

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Det må skrapes er veldig sporene og dårlig framkommelighet

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?