Tilbake til alle rapporter

Bilvrak og bildeler !

Rapportert av desktop i kategorien Forsøpling anonymt 16:01, fredag 6 mai 2022

Sendt til Tønsberg 4 minutter senere

Gamle bilvrak og deler/ skrot ligger strødd rundt på hele eiendommen og ved den blå container. Dette er ikke pent og forringer nabolaget.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 16:43, fredag 3 juni 2022

  • Still open, via questionnaire, 18:22, fredag 1 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?