Tilbake til alle rapporter

Forsømt vedlikehold på veidekke

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei av Leif Bjarne Mæland 23:45, lørdag 7 mai 2022

Sendt til Malvik og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Overgang mellom kulvert på E6 og asfaltkant er det hull over heile overgangen så dersom noen kunne ha tatt med seg litt asfalt å fyllt i så hadde det vert greit har vert sånn i snart eit år og utfordringen er eskalerende.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Leif Bjarne Mæland 23:54, lørdag 4 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?