Tilbake til alle rapporter

Veg i oppløysing

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier anonymt 19:08, søndag 8 mai 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Ulstein 1 minutt senere

På tide at kommuna tek å vøler litt vegen her? Det er knappast ei bilbredde med asfalt att. I tillegg har snøbrøytinga rasert deler av privat oppkjørsel og grøftene...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:45, søndag 5 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?