Tilbake til alle rapporter

Skilt som viser at fortauet er stengt forbi Meierikvartalet.

Rapportert av desktop i kategorien Trafikkskilter anonymt 11:29, mandag 9 mai 2022

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Skiltet er står akkurat der fotgjengerfeltet går over til fortau og det er plassert veldig lavt på stanga.Nederste hjørne på skiltet er ikke høyere enn mitt kinnbein.Det utgjør en fare for at folk kan slå seg,noe som skjedde meg i går.Resultatet ble et langt sår i tinningen.Jeg håper dette blir tatt seriøst slik at skiltet får en mer fotgjengervennlig plassering.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?