Tilbake til alle rapporter

Dårlig veiskulder

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier av Øyvind Haugen 12:31, man. 9 mai 2022

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tønsberg 4 minutter senere

Veiskulder har sunket pga bussen som kjører utenfor veien. Det må fylles på med masse på veiskulder så man unngår av veien blir ytterligere skadet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 21:19, man. 6 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?