Tilbake til alle rapporter

Sporete veg

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 19:13, tir. 10 mai 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 2 minutter senere

Vegen har djupe spor i fotgjengarfeltet i retninga Dybdahls veg/Kong Øysteins veg. Desse er vonde både å trille barnevogn over og trille over, og blir også fylt med vatn når det regner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Vegen er sporete og som følgje fungerer det dårleg å trille barnevogn og sykle over fotgjengarfeltet

    Publisert anonymt 09:51, tir. 28 juni 2022
    Still open, via questionnaire

  • Still open, via questionnaire, 14:42, ons. 10 august 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 18:01, ons. 21 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?