Tilbake til alle rapporter

Mangler fartsdumper + trenger ny asfalt i samme slengen

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier anonymt 09:21, ons. 11 mai 2022

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Hei! Tror dere må ha glemt at denne veien, Myrullveien, trenger fartsdumper. Her har vi en vei forbi en skole der fartsgrensen er 30, men mange tror at her kan de bare gasse på siden det er en lang rett strekning. Opp gjennom hele Myrullveien, ikke bare ved skolen, skulle det vært fartsdumper da det leker mange barn i dette området+skolevei. Har sett nesten ulykke der barn er involvert fordi bil kom i for stor fart og nesten ikke unngår å kræsje da de måtte reagere på noe uventet. Veldig mange som ikke følger fartsgrensen her, så fartsdumper vær så snill!!! Gjerne samtidig som dere legger ny asfalt :) NOE burde hvert fall gjøres når folk ikke klarer noe så enkelt som å holde fartsgrensen ved skole. Takk!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?