Tilbake til alle rapporter

Busker ut i vei ved buss

Publisert av desktop anonymt 14:51, onsdag 11 mai 2022

Sendt til Hamar og Hedmark 4 minutter senere

Det henger busker ut i veien som gjør at en halvmeter til meter blir borte av veien. Bussen kjører her sammen med en del trafikk, pluss at det er skolevei uten fortau så dette bør holdes unna veien for å gjøre plass og sikt best mulig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Gatelys mørklagt i hele Tommelstadvegen.

    Publisert anonymt 05:37, søndag 30 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?