Tilbake til alle rapporter

Stort gap i asfalt etter kabel fiksing tidlig i februar

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 21:03, onsdag 11 mai 2022

Sendt til Halden og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Er relativt dypt og bredt, smeller godt i biler som passerer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:33, onsdag 8 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?