Tilbake til alle rapporter

Vegskilt er bøyd

Rapportert av mobile i kategorien Veinavn-skilter anonymt 08:53, torsdag 12 mai 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Verdal 2 minutter senere

Brøytere har beveget på skiltet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Bilde av skilt.

    Publisert anonymt 07:35, fredag 13 mai 2022

  • Still open, via questionnaire, 10:23, torsdag 9 juni 2022

  • Still open, via questionnaire, 10:53, torsdag 7 juli 2022

  • Fremdeles bøyd skilt.

    Publisert anonymt 19:22, mandag 29 august 2022

  • Da er det fikset. 😀👍

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:05, tirsdag 13 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?