Tilbake til alle rapporter

Vei etter privat graving

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier anonymt 11:27, lørdag 14 mai 2022

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Hei Det er nytt år og samme problem, som limt inn under. Det er ikke utbedret. I tillegg har kommunen grav i vinter rundt er kumlokk som ikke er planert ut. Problemet er skolevei, barn på sparkesykkel og sykkel. Grushull og de små hjula på sparkesykkel er ikke heldig. Håper dere har mulighet å gjøre noe med dette.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 21:36, tor. 15 april 2021

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Photo of this report Photo of this report Photo of this report Det har vært hull her etter graving av vann/avløp fra eiendom nr.5 Store hull som biler slår understell nedi. Skoleveien for barn som kommer på sykkel er ikke trygg med disse hullene! Må fikses.

Asfalten i hele gata er 100% ødelagt/krakelert og må byttes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?