Tilbake til alle rapporter

Liten henger med presenning som har stått i skogen over gata vår i 2 mnd. Ingen som har meldt seg som eier på svartediket velforening sin fb-gruppe. Ingen som vet hvem som eier den.

Rapportert av mobile i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 19:57, lørdag 14 mai 2022

Sendt til Bergen 2 minutter senere

Forlatt henger. Veldig fint om den kan fjernes så fort som mulig. Mvh Karianne Reitan

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?