Tilbake til alle rapporter

. Hull i veibane.

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 14:06, mandag 16 mai 2022

Sendt til Spydeberg og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Hull som stadig lappes, men som erter kort tid er uforsvarlig dype/store. Det samme er et gjentagende problem i veikrysset Nordmyrveien-Nordmyrstubben. Dett er et problem som har vart over flere år nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?