Tilbake til alle rapporter

Huller i asfalt

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 08:36, onsdag 18 mai 2022

Sendt til Statens vegvesen region sør og Vennesla 3 minutter senere

Flere huller i asfalt ved rundåsveien 11

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 08:52, torsdag 16 juni 2022

  • Fremdeles ikke utbedret

    Publisert anonymt 09:52, torsdag 14 juli 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?