Tilbake til alle rapporter

På gangveien - litt lengre opp enn busstopp retning Stjørdal: Tett sluk

Rapportert av mobile i kategorien Tette avløpsrister anonymt 21:24, onsdag 18 mai 2022

Sendt til Malvik mindre enn et minutt senere

Se bildet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?