Tilbake til alle rapporter

Veien er full av hull, helt ifra rød låve å innover frem til grusvei.

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 14:58, torsdag 19 mai 2022

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Veien er full av hull, helt ifra rød låve å innover frem til grusvei. Sist dere var her i 2021 så la dere på noen få asfalt kladder, de er nå borte for lengst, hullene er nå dobbelt så store, uansett hvor du kjører på veien så treffer man hull. Legg asfalt hele veien, det hjelper ikke å lappe. Da må dere komme tilbake hvert år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?