Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 21:50, torsdag 19 mai 2022

Sendt til Kongsberg og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Defekt gatelys ved postkassestativ

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?