Tilbake til alle rapporter

Søppelsekker langs veien mellom Ytterstuen og vanntanken

Rapportert av desktop i kategorien Forsøpling anonymt 13:55, søndag 22 mai 2022

Sendt til Gjøvik 4 minutter senere

Det ligger 2 svarte søppelsekker med trevirke i kanten av vegen mellom vanntanken og ytterstuen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 19:58, tirsdag 21 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?