Tilbake til alle rapporter

2 gatelys som ikke fungerer

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 22:28, mandag 23 mai 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Et lys som ikke fungerer i det hele tatt og er som blinker. Det har vært sånn i mange måneder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?