Tilbake til alle rapporter

Overfylte bosspann og boss i gaten

Rapportert av mobile i kategorien Forsøpling av Torunn Olsnes 22:41, mandag 23 mai 2022

Sendt til Bergen 3 minutter senere

Tilbakevendende problem med overfylte bosspann og boss som flyter i gaten. Ikke hyggelig å gå forbi, bildene tatt i dag tidlig, var fortsatt slik da vi gikk forbi i ettermiddag.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:53, mandag 20 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?