Tilbake til alle rapporter

Busskur

Rapportert av mobile i kategorien Buss- og togstopp anonymt 06:35, tir. 24 mai 2022

Sendt til Dønna 5 minutter senere

Ønsker busskur til barna som tar buss til skolen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Det må tas direkte kontakt med Nordland fylkeskommune med denne type henvendelse.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 07:52, onsdag 11 januar 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?