Tilbake til alle rapporter

Kontenuelig trafikk på gangvei døgnet rundt, tar ikke hensyn til fotgjengere

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier av Terje Thomassen 20:24, tirsdag 24 mai 2022

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Bommen er rasert med det samme den ble satt opp, bommen bør fløttes lengere ned i bakken ved fartsdumperen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?