Tilbake til alle rapporter

Revet kantsteiner

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 16:40, fredag 27 mai 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det ble revet kantsteiner ved snømåking av brøytebil. Nøyaktig stedet er inngangen til den første garasjen som tilhører hus nr.16

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 17:56, fredag 24 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?