Tilbake til alle rapporter

Parkering på offentlig eiendom og stenger veien for turgåere

Rapportert av mobile i kategorien Parkering anonymt 21:13, fre. 27 mai 2022

Sendt til Alta 2 minutter senere

Nu når sommeren er over, så har skitungene som kjører ulovelig med moped, mopedbil og bil begynt å parkere langt inne på barneskolen istedenfor å bruke parkeringsplassen som er 5 meter unna og tom for biler. Har skjedd de siste 2 ukene etter at snøen smeltet

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?