Tilbake til alle rapporter

Hull i vei

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 05:27, fre. 3 juni 2022

Sendt til Statens vegvesen region nord og Torsken 2 minutter senere

Hull i veibanen. Ikke direkte fare for kjørende, men gående folk og dyr kan gå igjennom asfalten og derav personskader.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Provisorisk tettet. Holder nok noen måneder til.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:46, fre. 1 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?