Tilbake til alle rapporter

Overvann i gata

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier anonymt 14:50, lørdag 4 juni 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Ved nedbør fylles denne delen av gata med vann. Virker som det er feil fall etter at naboer har bygget garasjer. Det er et bitte lite sluk som ikke tar unna vannet før mange timer etter at det har stoppet å regne. Vannet renner over gata og ned i vei til 11B og inntil vår grunnmur. Har flere videoer som viser renning av vann. På forhånd takk for hjelpen. Vennlig hilsen Halvor Stensrud, 91145502.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?