Tilbake til alle rapporter

Sykkel og gangvei brukes som parkeringsplass

Rapportert av desktop i kategorien Parkering anonymt 21:57, søndag 5 juni 2022

Sendt til Malvik 3 minutter senere

Sykkel og gangveg mellom innkjørsel Aunkleiva og Gullhaugvegen brukes til permanent parkering på opptil 4 biler. det burde vert merket med skilt at det er parkering forbudt samt merket i veibanen at dette er sykkel og gangsti mellom Aunkleiva og fotgjengerovergang til Gullhaugvegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Foreslår at noen tar ansvar da dette er ein skolevei og me ønsker at barna og mjuke trafikanter ferdes trygt ?

    Publisert anonymt 20:08, tirsdag 12 juli 2022
    Still open, via questionnaire

  • Snart skolestart vedvarende utfordring går mot kaldere kvelder snart snø , greit med korrspondanse dersom ei ulykke skulle skje da blir noen holdt ansvarleg for handlingsløyse .

    Publisert anonymt 01:13, tirsdag 16 august 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?