Tilbake til alle rapporter

Synkehull utenfor Oppsalstubben 5B

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 12:57, onsdag 8 juni 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Det har blitt et hull i veien rett utenfor nylig arbeid på/under fortauet, se nyasfaltert stykke på bilde

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?