Tilbake til alle rapporter

Manglende feiing av gata

Rapportert av desktop i kategorien Gatefeiing av Kai-Even Nilssen 15:02, onsdag 8 juni 2022

Sendt til Statens vegvesen region nord og Tromsø 3 minutter senere

Vi blir svært glade hvis vi får feid gate og fortau snart!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gata ble feid samme dag som henvendelsen ble lagt inn. Dessverre ble ikke fortau tatt. Nå er det utfordrende å ta fortauet pga pågående byggeprosesser.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Kai-Even Nilssen 14:49, torsdag 7 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?