Tilbake til alle rapporter

Mye hekk over fortau

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 16:20, onsdag 8 juni 2022

Sendt til Kongsberg og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Her må det klippes. Fortau er ubrukelig pga buskvekster som vokser ut på fortauet

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?