Tilbake til alle rapporter

Stort hull i veien. Plass til en 15 åring.

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 20:02, torsdag 9 juni 2022

Sendt til Modalen og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Veldig dypt hull.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hullene er meldt til Presis vegdrift som skal fylle de igjen så fort som mulig.

    Publisert anonymt 23:26, torsdag 9 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?