Tilbake til alle rapporter

Trikken får grønt /gult samtidig med grønt for fotgjengere

Rapportert av mobile i kategorien Trafikklys anonymt 21:23, torsdag 9 juni 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

I dag sto jeg ved lyskrysset som går over trikkesporene. En trikk gikk mot hegdehaugsveien da vi hadde rødt, og rett etterpå fikk vi grønt. Lyskrysset har tikking for blinde, og det startet hele tre sekunder før trikken i retning frognerparken meide gjennom fotgjengerfeltet. Vi seende kan se oss for, men de blinde er en annen sak.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?