Tilbake til alle rapporter

Nå har det blitt hull her igjen. Jar blitt lappet på mange ganger, men holder kortt tid.

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 00:22, lørdag 11 juni 2022

Sendt til Kongsberg og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Hull i veien utenfor Dyrgravveien 18 (igjen).

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?