Tilbake til alle rapporter

Feiing av gang- og sykkelsti

Rapportert av mobile i kategorien Gatefeiing anonymt 10:23, søndag 12 juni 2022

Sendt til Sortland og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Gang og sykkelstien er ikke blitt feiet denne våren.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?