Tilbake til alle rapporter

Knust vinglass ved undergang øvre Lunden

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 10:43, søndag 12 juni 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Glasskår i veibanen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?