Tilbake til alle rapporter

Knust gatelykt

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 15:08, man. 13 juni 2022

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Gatelykt ved innkjørsel til Holtenalle 7 har vært knust siden høsten 2021. Toppen av lykta ligger på bakken, mens restene henger igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 16:20, man. 11 juli 2022

  • Still open, via questionnaire, 07:03, tir. 9 august 2022

  • Still open, via questionnaire, 08:24, tir. 6 september 2022

  • Still open, via questionnaire, 13:22, tir. 4 oktober 2022

  • Dette er svakt. Lykta vært ødelagt i ett år. Rapportert inn for 5 måneder siden…

    Publisert anonymt 15:05, tir. 1 november 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?