Tilbake til alle rapporter

Knust glass i veien ved kryssende sykkelvei

Rapportert av desktop i kategorien Sykkelveier anonymt 21:11, mandag 13 juni 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

I dette krysset ble det for noen dager siden plassert noen gravlykter (antagelig for å markere en dødsulykke som var i dette krysset for et år eller to siden). Nå har nok noen knust en av disse lyktene ved trafikkøya/i veibanen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?