Tilbake til alle rapporter

Trær/busker sperrer fortau

Rapportert av desktop i kategorien Fortau/gangstier anonymt 14:18, onsdag 15 juni 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Trær og busker vokser ut i fortauet, og man må gå på veien for å komme frem.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?