Tilbake til alle rapporter

Dårlig dekke

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 13:55, fredag 17 juni 2022

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Hei

Hele veien opp mot kløvstadhøgda er dårlig. Veien bærer preg av at vann renner nedover kjørebanen. Hull og vaskebrett over alt !

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?