Tilbake til alle rapporter

Bråkete kumlokk

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 21:04, tor. 29 september 2011

Sendt til Statens vegvesen region midt og Sunndal 1 minutt senere

Kumlokkene smeller som f... når trailerne kjører over dem. Det rister formelig i huset. Dette har pågått siden de var senket før asfaltleggingen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:12, søn. 30 oktober 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter