Tilbake til alle rapporter

Gang-og sykkelvei i Hektors vei er ikke feiet. Masse grus.

Rapportert av mobile i kategorien Gatefeiing anonymt 19:14, lørdag 18 juni 2022

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tønsberg 1 minutt senere

Gang-og sykkelvei i Hektors vei er ikke feiet. Masse grus.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?