Tilbake til alle rapporter

Ved Smedstua gård barnehage

Rapportert av mobile i kategorien Forsøpling anonymt 22:30, lørdag 18 juni 2022

Sendt til Oslo mindre enn et minutt senere

Masse glass /lysrør knust ved barnehagen og bort over gangveien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?