Tilbake til alle rapporter

Mangler skilt og filvelger før og etter rundkjøring Vaterlandstunnellen - Schweigårdsgate.

Rapportert av mobile i kategorien Trafikkskilter anonymt 15:48, søndag 19 juni 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Mangler skilt og filvelger før og etter rundkjøring Vaterlandstunnellen - Schweigårdsgate. Livsfarlig rundkjøring. Her oppstår det mange farlige og hissige situasjoner i rushen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?