Tilbake til alle rapporter

Mye vegetasjon

Rapportert av mobile i kategorien Trær anonymt 18:48, mandag 20 juni 2022

Sendt til Lillesand 2 minutter senere

Det har vokst opp mye vegetasjon som nå legger seg inn over veien. Dette tvinger bilister og fotgjengere ut i veibanen rett ved svingen. Velforeningen har som regel kuttet dette på den årlige dugnaden men ikke i år. Det er flere steder langs veien som det blr ryddes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 19:29, mandag 18 juli 2022

  • Still open, via questionnaire, 21:46, torsdag 18 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?