Tilbake til alle rapporter

Busker og tregreiner ut over fortauet

Rapportert av desktop i kategorien Park/landskap anonymt 14:00, tirsdag 21 juni 2022

Sendt til Oslo 4 minutter senere

Ved busstoppen i Grenseveien vokser det nå busker og trær utover fortauet fra området til NAV og/eller BufDir. Her må det trimmes slik at det går an å gå to i bredden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • La ved 2 bilder

    Publisert anonymt 15:45, tirsdag 21 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?