Tilbake til alle rapporter

Veiskulder ødelagt

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier av Nicolai draugsvoll 18:00, onsdag 22 juni 2022

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Veiskulderen er ødelagt. Stiger armeringsjern opp. Er veldig lett å sitte seg fast i dette og skade seg stygt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?