Tilbake til alle rapporter

Hull i vei

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei av Magnus ersfjord 20:08, onsdag 22 juni 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Verdal 1 minutt senere

Flere hull i veien midt i krysset

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?