Tilbake til alle rapporter

Fartshumper vs drenering

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier av Helge Reinan 11:44, tor. 23 juni 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Verdal mindre enn et minutt senere

De 3 øverste fartshumpene i Gamle Kongeveg er anlagt på en slik måte at de fungerer som demninger i forhold til drenering som er etablert. Ser på noen av de lenger ned at det er ordnet med åpning mellom hump og kantstein slik at vannet kan renne forbi. Dette må det bli gjort noe med.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?