Tilbake til alle rapporter

Gamle åsvegen 2034 Holter

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 14:47, torsdag 23 juni 2022

Sendt til Nannestad og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Hei! Jeg ville informere dere om at det er masse hull i veien her på Gamle Åsveien og veien er veldig støvete.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?